Sitenin tarayıcınız için sınırlı desteği vardır. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

ÜCRETSİZ KARGO VE İADE

Sepet 0

Satın alınabilecek başka ürün yok

Ürünler
Şununla eşleştir:
bu bir hediye mi?
ara toplam Ücretsiz
Gönderim, vergiler ve indirim kodları ödeme sırasında hesaplanır
gümüş damla küpe

ÖZEN VE FARKINDALIKLA TASARLANDI

Pacal'ın temel felsefesi, karmaşıklığın ötesinde, her varlığın özünde yatan güzelliği ve zarafeti ortaya çıkarmaktır.

Yenilikçi tekstürler ve benzersiz döküm teknikleri, her parçaya karakter katmak için ustalıkla kullanılır. Mücevherlerdeki detaylar, dikkatle ve özenle düşünülür titizlikle işlenir.

Pacal, sadece bir aksesuar değil, aynı zamanda bir ifade biçimidir. Her parça, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtmak için eşsiz birer aracıdır.

ÇİĞDEM PAÇAL - Behind The Brand

Geometri ve mimariye karşı henüz küçük yaşlarda başlayan ilgisinin etkisiyle Sabancı Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okuyan Çiğdem Paçal, İstanbul’da çeşitli reklam ajanslarında sanat yönetmenliği yaparak tasarım yolculuğuna başladı. Farklı tekniklere ve malzemenin olanaklarına karşı olan dinmeyen merakı ve yaratma arzusu ile New York’ta Fashion Institute of Technology’de takı tasarımı bölümünü bitirdi. Özgün vizyonunu yansıttığı tasarımları ile kendi markasını kurmak üzere 2017’de İstanbul’a dönen tasarımcı, soluğu Kapalıçarşı’da aldı.

İstanbullu zanaatkârların kuşaktan kuşağa aktarılan yüzyıllık becerilerini, gelenek ve yenilik arasındaki eşsiz dengeyi gözlemlediği mücevher atölyelerinde deneyim kazanarak Pacal'ı hayata geçirdi.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ETİK ÜRETİM

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İLKESİ

Pacal, sadece estetik değil, aynı zamanda etik ve çevresel sorumluluk da taşır. Ürünlerimizi geri dönüştürülmüş gümüşten üretiyoruz, böylece doğal kaynakları korurken çevresel etkiyi en aza indiriyoruz. Ayrıca gümüş takılar, nesilden nesile aktarılabilecek dayanıklı ve zamanın ötesinde değerli parçalardır. Bijuteri takı endüstrisi, genellikle ucuz malzemelerle ve hızlı üretim süreçleriyle üretilen takıları teşvik eder. Pacal, bu normları değiştirme hedefindedir.

As seen in